KOMUNIKAT – WAŻNE

Adam Szumowski

Zarząd Karkonoskiego Systemu Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w związku z napływającymi informacjami o rozprzestrzenianiu się koronawirusa zwraca się z prośbą do mieszkańców Gmin i Miast, które Spółka obsługuje o ograniczenie bezpośredniego kontaktu z pracownikami administracji poszczególnych oddziałów.
Kontakt bezpośredni proponujemy zastąpić kontaktem telefonicznym bądź poprzez e-mail.
Oddział Kowary - tel. 75 71 827 75; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Oddział Mysłakowice - tel. 75 64 58 960; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Oddział Podgórzyn - tel. 75 76 77 400; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Oddział Piechowice - tel. 75 76 121 82; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Oddział Szklarska Poręba - tel. 75 71 721 12; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Biuro Zarządu - tel. 75 75 407 60; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.